Vācija izvedīs karavīrus no Indžirlikas gaisa spēku bāzes Turcijā

Komentāri
Vācija izvedīs karavīrus no Indžirlikas gaisa spēku bāzes Turcijā
Foto: Scanpix

Pieaugot starpvalstu spriedzei, Vācija paziņojusi par savu karavīru izvešanu no Turcijas gaisa spēku bāzes.

Indžirlikas bāzē atrodas 280 vācu karavīri un militārās lidmašīnas, kas piedalās cīņā pret džihādistu grupējumu “Islāma valsts” Sīrijā. Taču Turcija liegusi Vācijas parlamenta deputātiem apmeklēt Indžirliku. Atbildot uz to, vācieši izlēmuši savus spēkus no Turcijas pārvietot uz Jordāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saspīlējumu abu valstu attiecībās uzkurinājis Vācijas lēmums dot patvērumu turku karavīriem, kurus prezidents Redžeps Tajips Erdoans vaino valsts apvērsuma mēģinājumā. Vācija iepriekš arī neļāva rīkot atbalsta piketus Erdoana rosinātajam referendumam par prezidenta varas stiprināšanu. Savukārt Turcijas prezidents vāciešus ir apvainojis nacismā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl