Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus

Komentāri
Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus
FOTO: LETA

Bēgļiem tīkamā Vācija no valsts izraidījusi pirmo grupu patvēruma meklētāju, kuriem atteikta patvēruma piešķiršana.

Izraidītie ir 50 afgāņi, kuri ar lidmašīnas reisu tika nosūtīti no Frankfurtes uz Afganistānas galvaspilsētu Kabulu. Milzu bēgļu pieplūdums un pēdējā gada laikā sarīkotie terorakti raisījuši bažas par drošību valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc Vācija, kas iepriekš izcēlusies ar kancleres Angelas Merkeles īstenoto ”’atvērto durvju politiku”, sākusi stingrāk pārbaudīt un izvērtēt iebraucēju atbilstību patvēruma piešķiršanai.

Tiek ziņots, ka nākamā lidmašīna tiks norīkota jau janvāra sākumā. Tikmēr kritiķi nosoda deportācijas, norādot, ka Afganistāna nav droša.

Pirms lidmašīna ar deportētajiem atstāja Frankfurtes lidostu, pie tās vairāki simti demonstrantu pauda asu kritiku Vācijas valdībai. Jau vēstījām, ka pērn Vācijā ieradās vairāk nekā miljons bēgļu.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl