Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus

Komentāri
Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus
FOTO: LETA

Bēgļiem tīkamā Vācija no valsts izraidījusi pirmo grupu patvēruma meklētāju, kuriem atteikta patvēruma piešķiršana.

Izraidītie ir 50 afgāņi, kuri ar lidmašīnas reisu tika nosūtīti no Frankfurtes uz Afganistānas galvaspilsētu Kabulu. Milzu bēgļu pieplūdums un pēdējā gada laikā sarīkotie terorakti raisījuši bažas par drošību valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc Vācija, kas iepriekš izcēlusies ar kancleres Angelas Merkeles īstenoto ”’atvērto durvju politiku”, sākusi stingrāk pārbaudīt un izvērtēt iebraucēju atbilstību patvēruma piešķiršanai.

Tiek ziņots, ka nākamā lidmašīna tiks norīkota jau janvāra sākumā. Tikmēr kritiķi nosoda deportācijas, norādot, ka Afganistāna nav droša.

Pirms lidmašīna ar deportētajiem atstāja Frankfurtes lidostu, pie tās vairāki simti demonstrantu pauda asu kritiku Vācijas valdībai. Jau vēstījām, ka pērn Vācijā ieradās vairāk nekā miljons bēgļu.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl