Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus

Komentāri
Vācija izraidījusi pirmos Afganistānas bēgļus
FOTO: LETA

Bēgļiem tīkamā Vācija no valsts izraidījusi pirmo grupu patvēruma meklētāju, kuriem atteikta patvēruma piešķiršana.

Izraidītie ir 50 afgāņi, kuri ar lidmašīnas reisu tika nosūtīti no Frankfurtes uz Afganistānas galvaspilsētu Kabulu. Milzu bēgļu pieplūdums un pēdējā gada laikā sarīkotie terorakti raisījuši bažas par drošību valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc Vācija, kas iepriekš izcēlusies ar kancleres Angelas Merkeles īstenoto ”’atvērto durvju politiku”, sākusi stingrāk pārbaudīt un izvērtēt iebraucēju atbilstību patvēruma piešķiršanai.

Tiek ziņots, ka nākamā lidmašīna tiks norīkota jau janvāra sākumā. Tikmēr kritiķi nosoda deportācijas, norādot, ka Afganistāna nav droša.

Pirms lidmašīna ar deportētajiem atstāja Frankfurtes lidostu, pie tās vairāki simti demonstrantu pauda asu kritiku Vācijas valdībai. Jau vēstījām, ka pērn Vācijā ieradās vairāk nekā miljons bēgļu.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl