Vācijā bēgļiem aizliedz izmantot publisko baseinu

1 komentārs
Vācijā bēgļiem aizliedz izmantot publisko baseinu
FOTO: SCANPIX

Amatpersonas Vācijas pilsētā Bornheimā aizliegušas migrantiem izmantot publisko baseinu. Aizliegums stājies spēkā šodien un turpināsies nenoteiktu laiku pēc tam, kad varas iestādes saņēmušas sūdzības par migrantu uzmākšanos baseina apmeklētājām.

Vietējās amatpersonas jau vakar devušās uz baseinam netālu esošo patvēruma meklētāju centru, iesaistoties pusotru stundu garā diskusijā ar migrantiem par šo tematu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējā sociālā dienesta pārstāvis norāda, ka Vācijā ir dažas lietas, kas nav apspriežamas, un viena no tām ir sieviešu tiesības un vienlīdzība. Bornheima atrodas netālu no Ķelnes, kas Jaungada naktī kļuva par arēnu migrantu īstenotai masveida vardarbībai pret sievietēm.

Bornheimas varas iestāžu lēmums sakrīt ar ziņām, ka atbalsts Vācijas kancleres Angelas Merkeles partijai kopš Ķelnes notikumiem jau krities par 2 procentpunktiem.

TOP komentāri

  • Vija Rudzīte
    +1 +1 0

    Vija Rudzīte

    Viņi nezin, kas ir diskusija, tikai, kas lode, miets un dūre

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl