3 komentāri
Vācija bailēs no bēgļu pieplūduma izplata īpašu video
FOTO: SCANPIX

Vācijā šogad tiek prognozēts rekordliels imigrantu pieplūdums – ap 450 tūkstošiem cilvēku, kas ir divas reizes vairāk, kā pērn. Uz labāku dzīvi pārtikušajā Eiropas savienības valstī cer ne vien bēgļi no konfliktiem Tuvajos Austrumos, bet arī Balkānu iedzīvotāji, kuriem gan ir niecīgas izredzes iegūt politisko patvērumu. Lai viņus atturētu no došanās uz Vāciju, varasiestādes izplatījušas īpašu video.

Vācijas Iekšlietu ministrijas izplatītais četru minūšu video ar deportāciju ainām un brīdinājumu Balkānu valstu pilsoņiem, ka viņiem gandrīz pilnīgi droši draud izraidīšana, ja viņi ieradīsies Vācijā lūgt politisko patvērumu, ir daļa no jaunas informatīvās kampaņas. Tā domāta Albānijas, Bosnijas, Kosovas, Maķedonijas, Melnkalnes un Serbijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video redzams, kā Balkānu bēgļi ar policijas autobusiem tiek aizvesti uz lidostu un nogādāti mājās.

Video tiek skaidrots, ka deportētajiem tiks piestādīts tūkstošiem eiro liels rēķinu un viņiem turpmāk būs liegts iebraukt Vācijā, ja rēķins netiks samaksāts.

Vācijas varasiestādes video arī brīdina, ka ģimenes, kuras savus ietaupījumus velti samaksājušas kontrabandistiem, būs izpostītas.

Atļauju palikt Vācijā iegūst tikai 0,1 % imigrantu no Serbijas, salīdzinājumam no Sīrijas uzturēšanās atļauju saņem 85%.

Vācija cenšas ierobežot imigrantu plūsmu no Balkāniem, jo arvien lielākā skaitā ierodas bēgļi no Sīrijas un citām kara plosītām valstīm.

Ik dienu aptuveni 200  imigrantu no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem Vācijā ierodas ar vilcienu no Itālijas. Viņu mērķis ir iegūt patvērumu, cerībā uz labāku dzīvi pārtikušajā valstī.

Dzelzceļa stacijā iebraucējus sagaida līdz pat 20 policistiem, tērpti ložu necaurlaidīgās vestēs. Viņu pirmais uzdevums ir noskaidrot migrantu identitāti.

Kā stāsta policijas pārstāvis tāpat tiek pārbaudīts, vai iebraucēji jau iepriekš nav nonākuši Vācijas likumsargu redzeslokā. Šajā gleznainajā Bavārijas mazpilsētā pagājušajā mēnesī vien ieradās vairāk nekā 6400 migrantu. Policisti gandrīz pilnībā ir aizņemti ar viņu lietu izskatīšanu, tāpēc citi pienākumi tiek atstāti novārtā.

TOP komentāri

  • Ieva Ieva
  • sdd
  • lalala-pats no paša
    0 0 0

    lalala-pats no paša

    Pozitīvi???? jā ,man vajag pozitīvi izturēties pret visiem draudiem ,ko sola imigranti???? kas,es pēc pamuļķā izskatos?????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl