2 komentāri

Vācija pēc notikušā uzbrukuma Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā vēl aizvien ir šoka stāvoklī – tāds šodien ir galvenais virsraksts vācu laikrakstā Welt. Medijs norāda, ka, turpinoties Berlīnes uzbrukuma vainīgā meklējumiem, Vācijas iedzīvotājos valda nedrošība.

Tāpat medijs vēsta, ka Berlīnes uzbrukums ir Vācijas 11. septembris. Turpmāk, lai censtos izvairīties no šādu uzbrukumu atkārtošanās, Ziemassvētku tirdziņos patrulēs pamatīgāk bruņoti policisti, tostarp ar automātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Vācijas portālā Spiegel centrālais virsraksts vēsta, ka terora akts Berlīnē tomēr nav iebiedējis pilsētas iedzīvotājus.

Tiek norādīts, ka otrdien, 20. decembrī, Vācijas galvaspilsētā bijuši slēgti visi citi Ziemassvētku tirdziņi, taču, kā norāda to apsaimniekotāji, tas ir pietātes dēļ pret pret bojā gājušajiem un cietušajiem, nevis baiļu dēļ.

Spiegel un citi Vācu mediji arī uzsver, ka Berlīnē un citās Vācijas pilsētās dzīvojošie musulmaņi solidarizējas ar bojā gājušajiem un viņu tuviniekiem, nosodot uzbrukuma rīkotājus, kas ļaunprātīgi izmantojot Korānu savu noziegumu veikšanai.

Laikraksts Zeit ticies arī ar vairākiem Berlīnē mītošajiem bēgļiem no Afganistānas, Sīrijas un citām valstīm. Kā vēsta virsraksts šajā medijā, viņi visi pauž dusmas par šo terora aktu, vienlaikus secinot, ka viņu dzimtenēs šādi uzbrukumi ir gandrīz ikdiena.

Uzbrukumu Berlīnē pastrādājis 23 gadus vecs patvēruma meklētājs no Pakistānas

Izmeklētāji ziņo, ka kravas automašīna, kas pieder Polijas uzņēmumam, nolaupīta pirmdienas pēcpusdienā ap plkst. 16.00, bet uzbrukums noticis plkst. 20.00 vakarā.

Jau vēstījām, ka pirmdienas, 19. decembra, vakarā kravas auto iebrauca cilvēku pūlī Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus.

Foto

TOP komentāri

 • Mazgadìgais
  +1 +1 0

  Mazgadìgais

  Kapēc lai vini atkal uzbruktu kautkadiem tirdziniem viniem vajag tikai lielu cilveku puli mulki nav tie kas vinus sagatavo un komande mulki ir tie kas uzspridzina sevi.
 • Ziemassvētku vecīc
  +1 +1 0

  Ziemassvētku vecīc

  Muslimi solidarizējās un gatavo jaunu teraktu... Tagat nu apsargās visus tirdziņus! Viņi ir ķerti savā ticībā,bet ne jau muļķi. Izdomās ko citu,kur policija nav klāt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl