Komentāri
Vācijā aizturētais sīriešu bēglis bija plānojis uzbrukumu Berlīnes lidostai

Kļuvis zināms, ka vakar Vācijā aizturētais sīriešu bēglis bijis saistīts ar teroristisko organizāciju Daesh un plānojis uzbrukumu Berlīnes lidostai.

Izmeklētāji noskaidrojuši, ka aizturētais 22 gadus vecais Džabers al Bakrs bija iecerējis uzbrukt kādai cilvēku plaši apmeklētai vietai. Sākotnēji viņš plānojis uzbrukt vilcienam, bet vēlāk par uzbrukuma mērķi izraudzīta lidosta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas izlūkošanas dienests septembra sākumā saņēmis norādi, ka džihādistu grupējums Daesh gatavo uzbrukumu Vācijai. Jau ziņojām, ka sīriešu bēglis tika izsludināts meklēšanā sestdien, pēc tam, kad policija viņa dzīvoklī uzgāja vairākus simtus gramu sprādzienbīstamu materiālu. Naktī uz pirmdienu viņš tika aizturēts kādā dzīvoklī Leipcigā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl