Vācieši atzīst, ka bēgļu ierašanās viņos rada bailes

4 komentāri
Vācieši atzīst, ka bēgļu ierašanās viņos rada bailes
FOTO: SCANPIX

Vāciešu vidū strauji pieaug bailes par radikālismu, ko sev līdzi atnesīs milzu bēgļu pieplūdums valstī, bet Vācijas amatpersonas pauž bažas par regulārajiem uzbrukumiem bēgļu mītnēm, rasisma un naida izplatīšanos interneta vidē.

Jaunākās aptaujas liecina, ka vairāk nekā puse vāciešu atzīst, ka migrantu ierašanās viņos rada bailes. Tikmēr Vācijas galvaspilsētas Berlīnes ielās aptaujātie iedzīvotāji migrantu krīzi vērtē dažādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es nedomāju, ka naida kurināšana ir laba, bet es uzskatu, ka ir jāprot atšķirt ekonomiskos un kara bēgļus. Mēs nevaram zināt, ko no šiem cilvēkiem sagaidīt. Merkele viņiem ir apsolījusi to, ko mēs nevaram dot,” uzskata Berlīnes iedzīvotājs Jirgens.

Bažas par stabilitāti valstī būtiski mazinājušas Vācijas kancleres popularitāti. Jaunākās aptaujas liecina, ka Merkeles partiju šobrīd atbalstītu vien nedaudz virs 30% vēlētāju.

Jaunākā informācija liecina, ka šogad Vācijā ieradušies jau vairāk nekā 640 000 patvēruma meklētāju, bet dažu mēnešu laikā naidīgi noskaņotie Vācijas iedzīvotāji izpostījuši jau teju divus simtus patvēruma meklētāju uzņemšanas centru.

TOP komentāri

 • Skaidra
  +2 +2 0

  Skaidra

  Te nu bija vācu -Welcome bēgļiem . Vairs netikt galā , kā upe pārrauj dambi , tā bēgļi pārpludina Rietumeiropu .
 • Krasts
  +2 +2 0

  Krasts

  Vācieši un viņu bērni dabūs smagi ciest pateicoties saviem valsts vadītājiem/ai.
  Ja mēs nenomainīsim daļu valdošās elites,tad arī mums būs lielas nepatikšanas un posts.
 • Mārtiņš Niskažu ;D
  0 0 0

  Mārtiņš Niskažu ;D

  Vispār dotajai Diskusijai ir vairākas puses...
  1. Ja man,kā bēgļu ģimenei izsniegtu "Welcome""pabalstu 2 000eur apmērā-arī es kļūtu par finansiālo bēgli...Un to Likumu Merķele,STARP CITU,NEizdeva...
  2. Kad Merķele pirmo reizi izteica savu "Zelta" teicienu:"Mēs varam to paveikt"...Neviens,u neviens pat iedomāties par miljoniem bēgļu nevarēja....
  3. Bēgļu vidū ir arī pat pārāk daudz bēgļu,kuri tikai uzdodās,ka viņi no Sīrijas ir...
  4. Kāpēc visi klūp virsū tikai Merķelei?-atbalsta viņa to Sīrijas Diktatoru ar ieročiem?
  5. Kā vispār radās tika Daaaaaaudz bēgļu?-ne jau tikai no "Islāma Valsts""teroristiem(viņi jau pastāv gadu desmitus)...Tieši tā-no Diktatora,kurš aizbildinoties ar teroristu apkarošanu galē nost mierīgos iedzīvotājus,kuri vēlās tikai un vienīgi Demokrātiju...Lai gan pat "ķertais" nevarētu iedomāties Islāma valstīs Demokrātiju...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl