Komentāri
Uzdodas par Germanwings katastrofas upura tuvinieci, lai bez maksas nokļūtu Francijā
FOTO: SCANPIX

Kāda Vācijas iedzīvotāja uzdevusies par Germanwings katastrofas upura tuvinieci, lai bez maksas nokļūtu Francijā. Neticami, bet mūsdienās netrūkst cilvēku, kuri cenšas iedzīvoties uz citu nelaimi.

Faktu par krāpniecību konstatējis Germanwings katastrofā bojāgājušas meitenes tēvs, kurš šobrīd gatavojas iesniegt prasību tiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis norāda, ka vāciete, uzdodoties par viņa meitas māsīcu, iekļuvusi speciāli norīkotā aviokompānijas Lufthansa reisā, kurš nogādājis katastrofas upuru tuviniekus Francijā.

Šo faktu apstiprinājusi arī Lufthansa.

Jau ziņots, ka Francijas Alpos avarējušās aviokompānijas Germanwings lidmašīnas otra “melnā kaste” apstiprinājusi, ka otrais pilots Andrēass Lubics apzināti nogāzis lidmašīnu, piektdien paziņojuši izmeklētāji.

”Melnā kaste” ar tehniskajiem lidojuma datiem tika atrasta ceturtdien pēc deviņas dienas ilgas meklēšanas.
Tās dati liecina, ka pilots, ka atradās pilotu kabīnē, apzināti strauji samazinājis augstumu, liekot lidmašīnai nogāzties.

Dati no pirmās ”melnās kastes”, kurā ierakstītas sarunas pilotu kabīnē, liecināja, ka Lubics viens pats ieslēdzies kabīnē un tad nogāzis lidmašīnu.

Kā ziņots, pagājušajā otrdienā Alpos nogāzās Lufthansa struktūrvienības Germanwings lidmašīna Airbus 320, kas atradās ceļā no Barselonas uz Diseldorfu. Katastrofā gāja bojā visi 150 cilvēki, kas atradās lidmašīnā.

Vācijas prokuratūra apstiprinājusi, ka Lubicam pirms kļūšanas par pilotu diagnosticētas pašnāvnieciskas tieksmes. Ceturtdien noskaidrojās, ka pirms katastrofas viņš meklējis internetā informāciju par pilotu kabīnes durvīm un pašnāvībām.

Lasi vēl