Komentāri
Uzbrukumi Londonā: mikroautobuss uz tilta ietriecies gājējos; aculiecinieki ziņo arī par vīrieti, kurš uzbrūk ar nazi
LETA/REUTERS

Policija Londonā saņēmusi izsaukumu uz pilsētas centru, kur kāds mikroautobuss uz Londonas tilta ietriecies gājējos, ziņo raidorganizācijas BBC.

Tāpat BBC ziņo, ka busiņu vadījis kāds vīrietis, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu. Šobrīd pieejamajā informācija liecina, ka incidentā cietuši vismaz pieci cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieki vēsta, ka notikuma vietā ieradušies apbruņojušies policisti, un šobrīd tilts ir slēgts satiksmei abos virzienos.

Policija vēlāk paziņoja, ka vēl viens incidents noticis netālu no Londonas tilta esošā tirgū “Borough Market” – tur vairāki aculiecinieki manījuši trīs uzbrucējus, no kuriem viens sadūris cilvēkus.

Foto! Uzbrukums Londonā – ielās patrulē bruņoti policisti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl