Uzbrucējs lūdza parādīt nažus saimniecības preču veikalā: izskan jauna informācija par traģiskajiem notikumiem Vircburgā

1 komentārs
Uzbrucējs lūdza parādīt nažus saimniecības preču veikalā: izskan jauna informācija par traģiskajiem notikumiem Vircburgā
AP/SCANPIX

24 gadus vecajam somālietim, kas piektdien ar nazi uzbruka cilvēkiem Vircburgā, Vācijas dienvidos, sestdien izvirzītas apsūdzības trīs slepkavībās un sešos slepkavības mēģinājumos, sestdien paziņojis advokāts Hanjo Šrepfers, ko viņam norīkojusi tiesa.

Policija sestdien norādījusi, ka visi trīs uzbrukuma upuri un lielākā daļa no sešiem cietušajiem ir sievietes, un pateikusies līdzpilsoņiem, kuri šai bīstamajā situācijā centušies uzbrucēju savaldīt.

Lasi vēl – Uzbrukumā ar nazi Vācijā nogalināti vairāki cilvēki

Vīrietis piektdien pēcpusdienā mājsaimniecības preču veikalā lūdzis parādīt viņam nažus, tad satvēris vienu no tiem un nāvējoši sadūris pārdevēju un vēl divas sievietes šai veikalā, bet vēlāk uzbrucis arī  cilvēkiem bankā un uz ielas. Kā ziņots, policistiem izdevās vīrieti aizturēt, sašaujot viņu kājā.

Advokāts norādījis, ka viņa klients tiks ievietots pirmstiesas apcietinājumā. Pēc Šrepfera teiktā, apsūdzētais “oficiāli par šo incidentu nav izteicies”, bet domājams, ka viņa rīcības motīvi nav islāmistiski.

Tikmēr izmeklētāji neizslēdz arī šādu iespēju, bet kā vēl vienu versiju pārbauda apsūdzētā psihes problēmas.

1 komentārs