Uzbrucējs, kurš ar nazi Londonas centrā nogalināja divus cilvēkus, jau iepriekš tiesāts par terorismu

1 komentārs

Uzbrucējs, kurš ar nazi Londonas centrā piektdien nogalināja divus cilvēkus, jau iepriekš bija tiesāts par terorismu, un ap viņa kāju atradās probācijas dienesta elektroniskās uzraudzības saite. Londonas mērs pauž pateicību garāmgājējiem, kuri saviem spēkiem neitralizēja slepkavu.

28 gadus vecais uzbrucējs Usmans Kāns, kurš piektdien Londonā nodūra divus cilvēkus un kuru nošāva policija, iepriekš bija notiesāts par terorismu, tika atbrīvots no cietuma uz pārbaudes laiku. Viņam ap kāju pat bija izsekošanas ierīce, kuru uzstādīja probācijas dienests.

Teroristu, kurš uz tilta paguva nāvējoši sadurt divus cilvēkus un bija uzvilcis viltus spridzekļu vesti, faktiski neitralizēja garāmgājēji, ar ugunsdzēšamo balonu un milzu mietu nogāžot slepkavu gar zemi. Vēlāk ieradās policija, kas teroristu nošāva. Londonas mērs aicina tūristus nebaidīties no pilsētas apmeklēšanas un pauž pateicību pilsētas drosmīgajiem iedzīvotājiem.

Pāris stundas vēlāk uzbrukums ar nazi noticis arī Nīderlandes pilsētā Hāgā. Populārā iepirkšanās ielā sadurtas divas 15 gadus vecas meitenes un 13 gadus vecs zēns. Policijas komentārs gan bija ļoti lakonisks. “Ir trīs upuri, visi nepilngadīgi. Un viņi šobrīd atrodas slimnīcā un ārstē ievainojumus.”

Vainīgais nav notverts, un uzbrucēja motīvi ir neskaidri.

1 komentārs