Komentāri
Uzbrucējs gāzes rūpnīcai Francijā uzņēmis selfiju ar upura galvu
FOTO: SCANPIX

Trīs bērnu tēvs Jasins Salhi, kurš piektdien uzbruka gāzes rūpnīcai netālu no Lionas, Francijas centrālajā daļā, un tiek turēts aizdomās par sava priekšnieka nogalināšanu, uzņēmis selfiju ar upurim nocirsto galvu, svētdien ziņo mediji.

Salehi ir dzīvs un tiek nopratināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziņu aģentūra AFP vēstīja, ka fotogrāfija atrasta Salhi telefonā.

Viņš šo fotogrāfiju ar mobilās ziņojumu apmaiņas aplikācijas WhatsApp palīdzību nosūtījis uz kādu numuru Ziemeļamerikā.

Izmeklētāji uzskata, ka Salhi nocirta galvu savam 53 gadus vecajam priekšniekam un pienagloja pie rūpnīcas vārtiem pirms ar automašīnu ietriecās gāzes balonos, izraisot sprādzienu un acīmredzot mēģinot uzspridzināties arī pats.

Izmeklētāji vēl nav noskaidrojuši, vai upurim galva nocirsta pēc nāves vai tā griezta nost, viņam vēl dzīvam esot, ziņoja mediji.

Salhi, kuram bijusi saistība ar salafistu kustību, bijis zināms Francijas izlūkdienestiem par saviem radikālajiem uzskatiem, taču netika uzskatīts par draudu. Pret viņu 2006.gadā tika sākta izmeklēšana, taču 2008.gadā tā netika turpināta, un viņam nav kriminālas pagātnes.

Kanādas amatpersonas paziņojušas, ka varasiestādes sadarbojas ar Franciju, lai noskaidrotu adresātu, kuram Salehi nosūtījis fotogrāfiju ar sevi un nocirsto galvu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl