Uz vienīgā Krievijas aviācijas bāzes kuģa izcēlies ugunsgrēks

5 komentāri
Uz vienīgā Krievijas aviācijas bāzes kuģa izcēlies ugunsgrēks
EKRĀNUZŅĒMUMS/ TWITTER, @FLASHNORD

Ceturtdien izcēlies ugunsgrēks uz vienīgā Krievijas aviācijas bāzes kuģa, un tiek ziņots, ka ugunsgrēkā ir vairāki cietušie, vēsta portāls “Meduza.io”.

Aviācijas bāzes kuģis un Krievijas karaflotes flagmanis “Admiral Kuzņecov” jau vairāk nekā divus gadus atrodas remontā Murmanskas ostā, un 2018. gada oktobrī tas jau nopietni cieta, kad uz kuģa klāja nogāzās celtnis.

Portāls “Meduza.io”, atsaucoties uz avotu kuģu būvētavā “Zvezdočka”, ziņo, ka ugunsgrēks izcēlies metināšanas laikā kuģa apakšējā klājā, aizdegušies elektrības kabeļi. Saskaņā ar aģentūras “Interfax” ziņoto, liesmas aptvēruša 600 kvadrātmetru lielu platībā.

Tobrīd uz kuģa atradušies vairāk nekā 400  cilvēki, citējot “Zvezdočka” preses pārstāvi, vēsta ziņu aģentūra TASS. Tiek ziņots, ka ugunsgrēkā cietuši vairāki cilvēki, savukārt vēl vismaz trīs cilvēki tiek uzskatīti par bez vēsts pazudušiem. Neoficiāla informācija liecina, ka viens no pazudušajiem cilvēkiem ir kapteinis Viktors Izmailovs, kurš bija atbildīgs par “Admiral Kuzņecov” remontu.

Tāpat pašreizējā informācija liecina, ka cietuši seši cilvēki, viens no viņiem atrodas smagā stāvoklī, vēsta ziņu aģentūra “RIA Novosti”.

“Admiral Kuzņecov”, kas Krievijas karaflotes rīcībā tika nodots 1985.gadā, tiek kapitāli remontēts pirmo reizi kopš 1997. gada.

Bija plānots, ka kuģa remonts pilnībā būs pabeigts 2020. gada beigās, bet jau nākamgad tas tiks iekļauts atpakaļ flotē.

Video no notikuma vietas

5 komentāri