Komentāri
Uz Grieķijas-Maķedonijas robežas iestrēguši vairāki tūkstoši bēgļu
FOTO: LETA

Saspringta situācija izveidojusies uz Grieķijas-Maķedonijas robežas. Pēc stingrāku robežkontroles noteikumu ieviešanas tur iestrēguši vairāki tūkstoši bēgļu.

Maķedonijas jaunie robežšķērsošanas noteikumi paredz, ka šobrīd valstī var iekļūt tikai Sīrijas un Irākas pilsoņi, taču afgāņiem šāda iespēja liegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā vairāk nekā pieci tūkstoši bēgļu drūzmējas pie robežas, gaidot atļauju to šķērsot. Vēl četri tūkstoši migrantu ar autobusiem nogādāti Atēnās un tālāk viņus plānots pārvest uz Grieķijas ziemeļiem, lai novērstu masveida pulcēšanos uz robežas.

Baidoties, ka Austrija slēgs savu robežu nelegālajiem imigrantiem, vairākas Balkānu valstis ieviesušas stingrāku bēgļu politiku, lai apturētu ekonomisko migrantu ieplūšanu.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl