Komentāri
Uz Charlie Hebdo traģēdijas gadadienas numura vāka – bārdains Dievs ar kalašņikovu
FOTO: SCANPIX

Francijā norit piemiņas pasākumi pirmajai gadadienai kopš teroristu uzbrukuma satīras žurnāla Charlie Hebdo redakcijai. Šodien iznāks žurnāla traģēdijas gadadienas numurs, uz kura vāka attēlots bārdains Dievs ar kalašņikovu.

Līdzās zīmējumam izvietots uzraksts – ”Pēc gada. Slepkava joprojām ir tur ārā.”

Daudzos šī karikatūra izraisījusi sašutumu un riebumu. Liela daļa Francijas iedzīvotāju uzskata, ka šāda veida karikatūra ir provokācija.

Vienlaikus citi pauž atbalstu izdevuma tiesībām uz izteiksmes brīvību.

Traģēdijas gadadienai veltītais žurnāls izdots vairāk nekā miljons eksemplāros. Uzbrukums žurnāla redakcijai notika pērnā gada 7. janvārī.

Trijos islāmistu ekstrēmistu uzbrukumos trijās dienās tika nogalināti 17 cilvēki. Tiek uzskatīts, ka Charlie Hebdo kļuvis par teroristu uzbrukuma upuri saistībā ar tajā publicētajām pravieša Muhameda karikatūrām.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl