Komentāri
Ungārijas parlamenta spīkers pieļauj valsts izstāšanos no ES

Ja Eiropas Savienība (ES) grib diktēt Ungārijai noteikumus, valstij vajadzētu apsvērt iespēju lēnām izstāties no šīs savienības, uzskata Ungārijas parlamenta spīkers Lāslo Kevērs.

Ja Brisele grib teikt valstij, kā tā būtu jāpārvalda, tad tā vairāk atgādina Maskavu pirms 1989. gada pārmaiņām, valdošās partijas “Fidesz” politiķa teikto citē ungāru medijs “origo.hu”. Ja tas ir virziens, kādā dodas ES, tad Ungārijai vajadzētu apsvērt izstāšanos no šīs savienības, norādījis spīkers. Viņš gan piebildis, ka tas būtu “visļaunākais” scenārijs, un pauda šaubas par to, vai līdz tam vispār aizies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ES un NATO nav problēma, bet gan tas, ka “eiroatlantiskā pasaule ir satricināta morālā ziņā”, norādījis Kevērs. Kopš komunisma krišanas dažu rietumvalstu valdības un finanšu līderi uzskata, ka viņi var darīt pilnīgi visu, sacījis spīkers. Kevēra izteikumus apstiprina arī citi ungāru mediji. Tos citē arī izdevums “mixonline.hu”. Viņa spriedumi izpelnījušies opozīcijas partiju un politiķu nosodījumu.

Partija “Dialogs Ungārijai” norādīja, ka premjerministram Viktoram Orbanam vajadzētu “disciplinēt” Kevēru, jo viņa spriedumi kaitē visu ungāru starptautiskajām interesēm.

Orbanam arī pienācis laiks paziņot, vai Ungārijas nākotne ir aliansē ar Maskavu vai Briseli, norādīja partijā.

Pēdējo mēnešu laikā Orbans pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu paudis arvien lielāku labvēlību. Ungārijas Liberālā partija Kevēra izteikumus nodēvējusi par “nopietnu kļūdu”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl