Komentāri
Ungārija nolēmusi rīkoties: bēgļu dēļ valsts premjers rosina izmaiņas konstitūcijā

Ungārijas valdība turpina centienus ierobežot bēgļu uzņemšanu. Valsts premjerministrs Viktors Orbāns ierosinājis konstitūcijas izmaiņas, kas aizliegtu imigrantu masveida nomitināšanu valstī.

Viktora Orbāna ierosinātie konstitūcijas grozījumi paredz, ka ārvalstu pilsoņi, atskaitot Eiropas Savienības valstu pilsoņus, var dzīvot Ungārijā, vienīgi balstoties Ungārijas varasiestāžu individuāli izvērtētos lūgumos. Lai grozījumi tiktu ieviesti, par tiem vēl jānobalso Ungārijas parlamentam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā notikušajā referendumā 3,3 miljoni Ungārijas pilsoņu nobalsoja pret Eiropas Savienības piedāvāto imigrantu kvotu shēmu, tomēr tas nebija pietiekams skaits, lai referendumu atzītu par notikušu. Valsts premjers gan arī šādu referenduma rezultātu nosaucis par “pārliecinošu uzvaru” un paudis, ka viņa iecerētie konstitūcijas grozījumi “atspoguļo tautas gribu”.

Foto: bēgļi Ungārijā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl