1 komentārs
Ungārija ir kategoriski pret vienotu Eiropas Savienības migrācijas politiku
Foto: AP / Scanpix

Ungārija paziņojusi, ka nav pilnīgi nekādu iespēju īstenot vienotu Eiropas Savienības migrācijas politiku. Šāds paziņojums seko pāris dienas pēc tam, kad Eiropas Komisija sāka tiesisko procedūru pret Ungāriju par atteikšanos uzņemt patvēruma meklētājus.

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns skaidro, ka Ungārijas atteikšanās uzņemt bēgļus un migrantus ir domāta, lai saglabātu valsts identitāti. Tikmēr Vācijas ārlietu ministrs Zigmārs Gabriēls pieprasījis lielāku starptautisku atbalstu pasaules bēgļu krīzes risināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka Eiropas Komisija pagājušajā nedēļā sāka tiesisko procedūru pret Čehiju, Poliju un Ungāriju par patvēruma meklētāju neuzņemšanu saskaņā ar Eiropas Savienības kopējo plānu. Polija un Ungārija nav uzņēmušas nevienu patvēruma meklētāju, savukārt Čehija nav uzņēmusi nevienu patvēruma meklētāju pēdējā gada laikā.

Šī vienreizējā kvotu shēma tika apstiprināta ar tā dēvētās vairākuma procedūras palīdzību. Pret šo ieceri balsoja Čehija, Ungārija, Rumānija un Slovākija. Slovākija jau vērsusies tiesā pret Eiropas Komisiju. Arī Polija ir brīdinājusi par tiesvedības sākšanu.

TOP komentāri

  • Zeltene
    +1 +1 0

    Zeltene

    Brivu, demokratisku valstu savieniba...kur visu uzspiez ar varu un draudiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl