Komentāri
Ungārija iecerējusi uzbūvēt četrus metrus augstu žogu uz Serbijas robežas
Foto: H Matthew Howarth/Flickr

Uz Ungārijas 175 kilometrus garās robežas ar Serbiju, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, paredzēts uzcelt četrus metrus augstu žogu. To plānots celt imigrantu plūsmas apturēšanai.

Serbija jau ir paudusi neizpratni par kaimiņvalsts Ungārijas ieceri uz abu valstu robežas uzbūvēt žogu. Rīkojumā Valsts iekšlietu ministrijai valdība jau ir uzdevusi sākt sagatavošanās darbus – tie jāpabeidz līdz nākamajai trešdienai. Tikmēr Serbijas premjers Aleksandrs Vučičs izteicies, ka žogs bēgļu jautājumu neatrisinās un, ka viņš vēlas šo jautājumu apspriest ar saviem Eiropas Savienības partneriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā gadā Ungārija uzņēma vairāk bēgļu, rēķinot uz vienu cilvēku, nekā jebkura cita Eiropas Savienības valsts, izņemot Zviedriju. Oficiālie dati liecina, ka 95% bēgļu Ungārijā ieradās tieši caur Serbiju. Šogad Ungārijā iekļuvuši jau aptuveni 54 tūkstoši nelegālo imigrantu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl