52 komentāri

”Es okupēju Baltijas valstis. Līdz okupācijai tai bija pasaulē konkurētspējīga ekonomika, tur es uzcēlu rūpnīcas, kas radīja neglītas preces. Es slepus vienmēr ienīdu Baltiju, jo tā vienmēr līdzinājās ārzemēm,” teikts jaunā video ”Patiesība par okupāciju”, kas radīts kā pretstats Krievijas okupāciju slavinošajam materiālam.

”Mani no turienes aizdzina, un tagad Baltijas valstis ir Eiropas Savienībā. Iekšzemes kopprodukts (IKP) uz vienu iedzīvotāju tur tagad ir augstāks nekā Krievijā,” teikts ukraiņu radītajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat video minēti propagandas video neminēti fakti par Centrālās Āzijas, Sibīrijas un Ukrainas okupācijas.

Skaties foto!

”Es okupēju Ukrainu, jo bez Kijevas es esmu nekas. Ukraiņi ir pārāk brīvi, un man bija pienākums – viņus sodīt. Miljoniem ”hoholu” es nomērdēju badā un atņēmu viņiem privātīpašumu. Īpaši lepnos es pakāru vai izšāvu. Es mēģināju iznīcināt viņu valodu un salauzt gribu, taču man tā arī nekas neizdevās. Tad es nolēmu sākt atklātu karu, un man ir nospļauties uz krievvalodīgo Donbasa reģionu – es to jau esmu gandrīz iznicinājis. Mans mērķis nav Kijeva, ar tankiem es gribu iebraukt Eiropā, jo viņi tur pārāk labi dzīvo un viņus vajag sodīt,” tā teikts ukraiņu atbildes video.

Skaties video!

(video ir krievu valodā)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl