Ukrainas veco ļaužu namā sadeg 17 cilvēki

Komentāri
Ukrainas veco ļaužu namā sadeg 17 cilvēki

Ugunsgrēkā veco ļaužu namā Ukrainā svētdienas, 29. maija, rītā gājuši bojā 17 cilvēki, pieci nogādāti slimnīcā.

Ugunsgrēks izcēlās kādā privātajā pansionātā netālu no Kijevas. Ugunsgrēka laikā ēkā bijuši 35 cilvēki, no kuriem izdevies izglābt 18.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija ir aizturējusi pansionāta īpašnieku un ierosinājusi krimināllietu par ugunsdrošības noteikumu iespējamiem pārkāpumiem.

Ukrainas premjerministrs Volodimirs Groismans notikušo nosaucis par briesmīgu traģēdiju un izteicis līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem.

Līdzjūtību Ukrainai izteikusi arī Latvija.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl