Ukrainas spēki sāk atvilkt smagos ieročus

Komentāri
Ukrainas spēki sāk atvilkt smagos ieročus
FOTO: LETA

Ukraina ceturtdien sākusi atvilkt smagos ieročus no frontes līnijas, teikts Ukrainas Ģenerālštāba paziņojumā. Šobrīd no saskarsmes līnijas tiek atvilkti tikai viena veida ieroči – 100 milimetru lielgabali.

“Izpildot 12. februārī Minskā noslēgtās vienošanās, šodien Ukraina sāk 100 milimetru lielgabalu atvilkšanu no saskarsmes līnijas. Tas ir pirmais solis uz smagā bruņojuma atvilkšanu, tas notiks tikai EDSO uzraudzībā,” teikts paziņojumā. “Ukrainas puse prasa pilnīgu uguns pārtraukšanu un neatliekamu Minskas vienošanos parakstījušo pušu saistību izpildi.”

“Uzbrukuma mēģinājumu gadījumā smagā bruņojuma atvilkšanas grafiks tiks koriģēts. Ukrainas spēki ir pilnā gatavībā aizstāvēt valsti,” paziņoja Ģenerālštābs.

Jau vēstīts, ka Ukrainas, Francijas, Vācijas un Krievijas līderi 12. februārī sarunās Minskā vienojās par karaspēka un smagās tehnikas atvilkšanu, kā arī par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, sākot no 14.februāra pusnakts.

Ignorējot pamiera vienošanos, Krievijas algotņi un karavīri uzbruka stratēģiski svarīgajai Debaļcevei un sāka savilkt spēkus pie Mariupoles.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl