1 komentārs
Ukrainas Reģionu partija apstiprina Janukoviča dēla nāvi
FOTO: SCANPIX

Bijušā Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča 33 gadus vecais dēls, kura vārds arī ir Viktors, piektdien noslīcis Baikāla ezerā, Krievijā, viņa vadītajam mikroautobusam ielūstot ledū, pirmdien apstiprināja Ukrainas Reģionu partija, kuru nelaiķis savulaik pārstāvēja Ukrainas parlamentā.

“20. martā traģiski aprāvās dzīve mūsu kolēģim, bijušajam Ukrainas tautas deputātam no Reģionu partijas, vienam no visjaunākajiem Augstākās radas piektā līdz septītā sasaukuma deputātu korpusa pārstāvjiem Viktoram Viktora dēlam Janukovičam,” teikts partijas paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais par Janukoviča juniora nāvi ziņoja tīmekļa medijs Ļevij Bereg.

Mikroautobuss Volkswagen, kurā atradās eksprezidenta dēls un vēl pieci cilvēki, ielūzis ledū. Visi pasažieri izglābušies, bet tā vadītājs Janukovičs jaunākais nav paspējis izkļūt no mikroautobusa.

Krievijas varasiestādēs sākotnēji ziņoja, ka negadījumā dzīvību zaudējis kāds Viktors Davidovs. Nelaiķa vecmāmiņai pa mātes līniju pirmslaulību uzvārds bija Davidova.

Informācijas avots medijam Ļevij Bereg iepriekš bija apliecinājis, ka Viktors Janukovičs jaunākais gatavojis dokumentus, lai Krievijā nomainītu uzvārdu. Tomēr medija sarunbiedrs nezināja, vai šī procedūra jau noslēgusies.

Avots ziņu aģentūrai RIA Novosti atzina – Janukovičs jaunākais varēja atrasties Krievijā ar citu vārdu, ja viņš būtu iekļauts liecinieku aizsardzības programmā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl