Ukrainas prezidents izsaka pateicību Latvijai

Komentāri
Ukrainas prezidents izsaka pateicību Latvijai
Foto: AFP/LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko izteicis Latvijai sirsnīgu pateicību par ātru Eiropas Savienības (ES) Asociācijas līguma ratifikāciju Saeimā.

ES Asociācijas līguma ratifikācija notika šā gada 14. jūlijā. Latvijas parlaments līgumu ratificējis vienbalsīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šīs ir kritiskas un nozīmīgas dienas Ukrainas vēsturē, un tieši šajā brīdī mēs augsti novērtējam Ukrainas draugu Eiropā atbalstu un solidaritāti”, norādīja P. Porošenko.

E. Rinkēvičs apliecināja, ka Latvija savas prezidentūras ES Padomē ietvaros nākamā gada pirmajā pusē pievērsīs lielu uzmanību attiecību stiprināšanai ar Ukrainu un Austrumu partnerības iniciatīvas attīstībai kopumā.

Tāpat ministrs norādīja, ka “Ukrainas bezvīzu režīma ar ES valstīm ieviešana būtu redzams ieguvums Austrumu partnerības valstu iedzīvotājiem”.

Šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Islandes ārlietu ministru Gunaru Bragi Sveinsonu (Gunnar Bragi Sveinsson) un Polijas ārlietu ministru Radoslavu Sikorski (Radosław Sikorski) tikās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko (Petro Poroshenko) un ārlietu ministru Pavlo Kļimkinu (Pavlo Klymkin).

16.jūlijā un 17.jūlijā E. Rinkēvičs turpinās darba vizīti Ukrainā. 16.jūlijā ministram paredzētas vairākas tikšanās Kijevā, tostarp ar EDSO un Ukrainas prezidenta administrācijas pārstāvjiem. 17. jūlijā Latvijas un Islandes ārlietu ministri kopā dosies uz Dņipropetrovsku, lai iepazītos ar situāciju šajā nozīmīgajā Ukrainas reģionā uz vietas.

Kopš aprīļa vidus krīze Ukrainā ir saasinājusies – Krievijas diversanti, kas apgādāti ar militāro tehniku, kā arī Ukrainas separātisti sagrābuši savā kontrolē vairākas nozīmīgas ēkas un stratēģiskus objektus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes uzsāka pretterorisma operāciju, kas nu jau pāraugusi sadursmēs, kurās tiek izmantota kara tehnika.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl