Ukrainas premjers noraida Putina pamiera plānu

Komentāri
Ukrainas premjers noraida Putina pamiera plānu
FOTO: LETA

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks trešdien, 3.septembrī,  noraidījis Krievijas prezidenta Vladimira Putina ierosināto pamiera plānu, saskatot tajā Maskavas kārtējo mēģinājumu maldināt Rietumus par saviem patiesajiem nolūkiem.

“Šis plāns ir kārtējais mēģinājums aizklāt starptautiskās sabiedrības acis pirms NATO samita un mēģinājums izvairīties no ES (Eiropas Savienības) nenovēršamā lēmuma nākt klajā ar jaunu sankciju vilni pret Krieviju,” paziņoja Jaceņuks.

Kā jau ziņots, Putins trešdien izklāstīja septiņu punktu plānu pamiera panākšanai Austrumukrainā.

Krievijas prezidents paziņoja, ka prokremliskajiem kaujiniekiem un Ukrainas armijai jāpārtrauc uzbrukumi rajonos ap Doņecku un Luhansku un Ukrainas karavīriem jāatkāpjas uz pozīcijām, no kurām tie nevar apšaudīt pilsētas. Armijai arī jāpārtrauc gaisa uzlidojumi.

Putins arī paziņoja, ka pamiera ievērošana jāuzrauga starptautiskajiem novērotājiem, bez nosacījumiem jāatbrīvo visi ieslodzītie, jāizveido bēgļu un humānās palīdzības koridori un jāsniedz palīdzība Doņeckas un Luhanskas infrastruktūras atjaunošanai.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar Maskavas sniegto informāciju Putins un Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien tikai sprieduši par soļiem, kas nepieciešami, lai Austrumukrainā panāktu ugunspārtraukšanu, tomēr viņi nav vienojušies par pamieru, jo Krievija, kā joprojām apgalvo Kremlis, neesot viena no konfliktā iesaistītajām pusēm.

Putins norādīja, ka Maskavas un Kijevas nostājas jautājumā par krīzes atrisināšanu esot “ļoti tuvas”, un pauda cerību, ka galīgā vienošanās varētu tikt panākta piektdien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl