Ukrainas pierobežā šobrīd notiek sīvas kaujas

Komentāri
Ukrainas pierobežā šobrīd notiek sīvas kaujas
Foto: AFP/SCANPIX

Luhanskā, Ukrainā, šobrīd notiek sīvas valdības karaspēka un nemiernieku kaujas. Galvenās kaujas notiek pilsētas ielās. Tiesa, aizvadītajā naktī aizdedzināts arī Luhanskas pilsētas tirgus un apgabala bērnu slimnīca.

Pēdējās dienās separātisti ir zaudējuši vairākas mazas pilsētiņas Luhanskas un Doņeckas reģionos. Luhanskā palikušajiem civiliedzīvotājiem hroniski trūkst ūdens, ēdiens un elektrība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā dēvētais humānais konvojs no Krievijas joprojām stāv pierobežā un gaida atļauju šķērsot robežu.

Ukrainas aizsardzības centra pārstāvis Andrijs Lisenko atklāja, ka Ukrainas armija mainījusi pretterorisma operācijas taktiku valsts austrumos, un tagad tās galvenais uzdevums ir atgriezt teroristus no robežas, liedzot viņiem saņemt palīdzību no Krievijas, kā arī sadalīt kaujinieku bandu kontrolēto teritoriju atsevišķos sektoros.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl