Ukrainas parlamenta vēlēšanās uzvar Petro Porošenko partija

Komentāri

Ukrainas parlamenta ārkārtas vēlēšanās visvairāk balsu ieguvusi prezidenta Petro Porošenko partija un premjerministra Arsēnija Jaceņuka Tautas fronte. Tā liecina vēlētāju aptauju dati.

Gan par Petro Porošenko, gan Arsēnija Jaceņuka partiju atdots 21% balsu. Ja rezultāti tiks apstiprināti arī oficiāli, Porošenko turpinās darbu tandēmā ar Jaceņuku kā premjeru.

Porošenko jau naktī ir sācis sarunas par koalīcijas izveidi. Vēlēšanu lielākais pārsteigums bija lielais balsu skaits, ko saņēma partija, kurā apvienojušies oligarhi un politiķi, kuri savulaik atbalstīja gāzto prezidentu Viktoru Janukoviču.

Partija ar nosaukumu Opozīcijas bloks ieguvusi 7,6 procentus balsu, un ar to pietiek, lai iekļūtu parlamentā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl