Komentāri
Ukrainas miera sarunās Minskā vienojas par gūstekņu apmaiņu
(Foto: LETA)

Minskā notikušajās sarunās par Austrumukrainas konflikta atrisinājumu panākta vienošanās par gūstekņu apmaiņu, paziņoja Ukrainas Drošības dienesta (UDD) priekšsēdētāja padomnieks Markijans Lubkivskis. Gūstekņu apmaiņa notiks pēc formulas visi pret visiem.

Promaskaviskie kaujinieki piekrituši nodot Kijevai 150 sagūstītos Ukrainas karavīrus apmaiņā pret 225 saviem karotājiem, kas atrodas Ukrainas valdības spēku gūstā.

Kā sacīja Lubkivskis, kaujinieki apstiprinājuši, ka tieši šāds Ukrainas karavīru skaits ir viņu gūstā.

Tiesa gan, atbilstoši UDD jaunākajiem datiem kaujinieku gūstā Donbasā atrodas 684 cilvēki.

To, ka ir panākta vienošanās par gūstekņu apmaiņu, apliecināja arī teroristu organizācijas  Luhanskas tautas republika  līderis Igors Plotņickis.

Viņš norādīja, ka tas ir vienīgais jautājums, par kuru izdevies panākt vienošanos Minskas sarunās.

Ukrainas miera sarunu kontaktgrupas sarunas otrdien Minskā turpinājās piecas stundas. Tām noslēdzoties, puses sarunu vietu pameta, žurnālistiem nesniedzot nekādus komentārus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl