Ukrainas krīzes sarunas noslēgušās bez konkrētiem lēmumiem

Komentāri
Ukrainas krīzes sarunas noslēgušās bez konkrētiem lēmumiem
Foto: AFP/LETA

Vācijā bez konkrētiem lēmumiem noslēgušās četru stundu ilgās Ukrainas, Krievijas, Vācijas un Francijas ārlietu ministru sarunas, taču panākts kopīgs aicinājums uz pamieru Ukrainā.

Jau tā nokaitēto gaisotni saasinājis Ukrainas prezidenta Petro Porošenko paziņojums par to, ka Ukrainas robežu pēdējās dienās šķērsojis ievērojams daudzums Krievijas karavīru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas un Francijas ārlietu ministri aicinājuši abas konfliktējošās puses nekavējoties pārtraukt karadarbību un izvest bruņutehniku, kā tas noteikts iepriekš Minskā noslēgtajā līgumā par pamieru Ukrainas austrumos.

Sarunas raksturotas kā “grūtas” un tās esot “pārbaudījušas visu dalībnieku pacietību”. Daudz būšot atkarīgs no tā, vai tas, par ko bija vienošanās, paliks tikai uz papīra, vai arī situācija uz Ukrainas austrumos reāli mainīsies.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl