Komentāri
Ukrainas diplomāts: Rietumiem ir trīs līdzekļi pret Krieviju
Foto: AFP/SCANPIX

Saprotams, ka Ukraina viena pati nespēj pretimstāvēt Krievijai, it īpaši tāpēc, ka pašreizējā krīze skar ne tik daudz Ukrainu, cik Eiropas drošības sistēmu, kas faktiski ir beigusi pastāvēt, intervijā aģentūrai LETA sacīja bijušais Ukrainas vēstnieks ASV Oļehs Šamšurs, kurš piedalījās ārpolitikas un drošības forumā “Rīgas konference 2014”.

Bez Rietumiem iztikt ir absolūti neiespējami, taču uz lietām ir jāskatās reāli, taču realitāte ir tāda, ka rēķināties ar militāru intervenci nevar, atzina diplomāts. Tāpēc Rietumiem ir trīs līdzekļi pret Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pirmais ir sankcijas, taču tādas, kuras Krievijas ekonomikai izrādītos patiesi sāpīgas. Vispirms finanšu un enerģētikas nozarēs un, iespējams, aizsardzības jomā. [Lielbritānijas premjerministrs Deivids] Kemerons runāja par Krievijas atslēgšanu no SWIFT. Lūk to Krievijas ekonomika sajustu,” uzskata Šamšurs.

Pēc viņa domām, otrs veids būtu ieroču pārdošana. “Jāsaprot, ka Ukraina kopš augusta beigām kļuvusi par pat ne hibrīdkara, bet tiešas Krievijas agresijas objektu. Tāpēc tai ir jābūt līdzekļiem, lai aizsargātos. Un man nav saprotams, kā var dot ieročus tiem pašiem kurdiem un teikt, ziniet, mēs neesam gatavi tos dot Ukrainai. Vienīgais, kā es to varu izskaidrot: tie, kas tā runā, grib atstāt spraudziņu iespējai vienoties ar Putinu,” sacīja Šamšurs.

Visbeidzot trešais moments ir ekonomiskā palīdzība Ukrainai, ārkārtas palīdzība ekonomikā un sistēmiska palīdzība tās reformēšanai uz ES asociācijas līguma pamata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl