Nemiernieki uz Krieviju grib izvest 130 Ukrainas bērnus

Komentāri

Ukrainas armijai arvien ciešāk savelkot loku ap prokrievisko kaujinieku ieņemto Doņecku, bailēs par savu nākotni ir vietējā bērnu nama audzēkņi. Pret pašu gribu nemiernieki viņus vēlas izvest uz Krieviju. Bērnu nama direktorei pagaidām bērnus izdevies nosargāt, taču viņai ir bažas, ka audzēkņi tikšot aizvesti ar varu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kauju epicentrā starp Ukrainas armiju un Krievijas atbalstītajiem teroristiem nokļuvuši 130 Doņeckas bērnu nama iemītnieki. Nemiernieki uzstāj, ka bērniem jādodas uz Krieviju, jo tur būšot drošāk. Pret to iebilst gan paši bērni, gan iestādes vadība, aicinot viņus pārvest uz kādu drošāku vietu turpat Ukrainā. Taču teroristi tam nepiekrīt.

Direktore jūtas bezpalīdzīga, bērnus separātistiem atdot nevēlas. Taču viņa nezina, ko spēs darīt, ja tuvākajās dienās bruņotie nemiernieki ieradīsies atkal un bērnus izvedīs ar varu. Arī bērnu nama audzēkņi tagad dzīvo lielās bailēs. Viņi nevēlas pamest Ukrainu, kur daudziem dzīvo brāļi un māsas.

Vecākie audzēkņi atzīst – “mēs saprotam, ka separātistiem mūsu drošība nerūp. Viņi mūs vēlas izmantot kā propagandas rīku, lai parādītu kā Krievija rūpējas par Ukrainas bērniem”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl