Ukrainas austrumos atsākušās artilērijas apšaudes

Komentāri
Ukrainas austrumos atsākušās artilērijas apšaudes
FOTO: LETA

Teroristu kontrolētajā Doņeckā pirmdien, 27. oktobrī, atsākušās artilērijas apšaudes, pārtraucot nedēļas nogalē vēlēšanu laikā kopumā ievēroto mieru. Putilovskas rajonā netālu no izpostītās Doņeckas lidostas palaisti vairāki desmiti Grad raķešu.

Vietējie iedzīvotāji ziņo, ka kaujinieki ar raķetēm apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas Avdijivkā, kas atrodas uz ziemeļiem no Doņeckas.

“Apšaude sākās naktī. Visi gaidīja, ka kaujas atsāksies uzreiz pēc Ukrainā svētdien notikušajām vēlēšanām. Apšaudi veic mūsu puse. Bet tagad būs atbilde no ukraiņiem,” aģentūrai AFP telefonsarunā pastāstīja Marina no Putilovskas.

Tikmēr Doņeckā bāzētais portāls Novosti Donbass ziņo, ka spēcīgas smagās artilērijas apšaudes un sprādzieni dzirdami vairākos mikrorajonos Doņeckā.

Kā paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko, provizoriskie vēlēšanu rezultāti norāda uz iedzīvotāju atbalstu viņa centienos panākt mieru Donbasā.

Konflikts Ukrainā aizsākās februārī, kad Krievija okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl