Komentāri
Ukrainas amatpersonas un iedzīvotāji skeptiski par parakstīto pamiera līgumu
Foto: EPA / LETA

Šodien stāsies spēkā pamiers starp prokrieviskajiem nemierniekiem un Ukrainas armiju. Tikmēr sadursmes kara plosītajos Ukrainas austrumos turpinās. Lai gan tās vairs nav tik intensīvas kā mēneša sākumā, tomēr apšaudes notiek katru dienu.

Lēmums par pamieru karadarbības skartajā Ukrainā tika pieņemts sestdien, tā dēvētā Normandijas četrinieka tikšanās laikā. Krievijas puse to raksturojusi kā pozitīvu soli, tomēr akcentē, ka “liels progress” tikšanās laikā neesot panākts. Tikmēr Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins paziņoja, ka “nepavisam nav” apmierināts ar sestdienas tikšanās rezultātiem. Skeptiski uz tā dēvēto pamieru skatās arī paši Ukrainas austrumu iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Apšaudes turpinās katru dienu. Šāvieni notiek arī no blakus ciemiem. Vakaros šeit staigā bruņotas personas un pārvietojas bruņutehnika. Jūs saprotiet, mēs dzīvojam bailēs,” norāda kāds Avdijivkas iedzīvotājs.

Iepriekšējais pamiera līgums pušu starpā tika parakstīts 23. decembrī, tomēr janvāra beigās kaujas atsākās ar jaunu sparu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl