Komentāri
Ukrainas amatpersonas un iedzīvotāji skeptiski par parakstīto pamiera līgumu
Foto: EPA / LETA

Šodien stāsies spēkā pamiers starp prokrieviskajiem nemierniekiem un Ukrainas armiju. Tikmēr sadursmes kara plosītajos Ukrainas austrumos turpinās. Lai gan tās vairs nav tik intensīvas kā mēneša sākumā, tomēr apšaudes notiek katru dienu.

Lēmums par pamieru karadarbības skartajā Ukrainā tika pieņemts sestdien, tā dēvētā Normandijas četrinieka tikšanās laikā. Krievijas puse to raksturojusi kā pozitīvu soli, tomēr akcentē, ka “liels progress” tikšanās laikā neesot panākts. Tikmēr Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins paziņoja, ka “nepavisam nav” apmierināts ar sestdienas tikšanās rezultātiem. Skeptiski uz tā dēvēto pamieru skatās arī paši Ukrainas austrumu iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Apšaudes turpinās katru dienu. Šāvieni notiek arī no blakus ciemiem. Vakaros šeit staigā bruņotas personas un pārvietojas bruņutehnika. Jūs saprotiet, mēs dzīvojam bailēs,” norāda kāds Avdijivkas iedzīvotājs.

Iepriekšējais pamiera līgums pušu starpā tika parakstīts 23. decembrī, tomēr janvāra beigās kaujas atsākās ar jaunu sparu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl