Ukraina varētu ieviest vīzu režīmu ar Krieviju

Komentāri
Ukraina varētu ieviest vīzu režīmu ar Krieviju
Foto: LETA

Ukraina nepieciešamības gadījumā varētu ieviest vīzu režīmu ar Krieviju, paziņojis Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

Vīzu režīma ieviešana kalpotu kā papildu līdzeklis Krievijas un Ukrainas robežas kontrolei, viņš skaidroja.

Pašlaik tie Krievijas pilsoņi, kuri atlido uz Kijevu bez noteikta mērķa, tiek nosūtīti atpakaļ, bet nākotnē būtu nepieciešama stingrāka kontrole, ir pārliecinātas Ukrainas amatpersonas.

A. Jaceņuks norādīja, ka patlaban galvenais uzdevums ir īstenot projektu “Siena”, kura mērķis ir nostiprināt robežu starp abām valstīm. Uz Krievijas un Ukrainas robežas, Čerņigovas apgabalā robežas izbūve jau ir sākusies, un darbi sākušies ar robežgrāvju nostiprināšanu. Kopumā šajā apgabalā robežas nostiprināšana notiks 180 kilometru garā posmā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl