2 komentāri
Ukrainā uzliesmojusi cūku gripa! Miruši jau vismaz 25 cilvēki
FOTO: SCANPIX

Cūku gripas uzliesmojums Ukrainā. Valsts veselības ministrija apstiprinājusi, ka kopš gripas sezonas sākuma Ukrainā no cūku gripas miruši jau 25 cilvēki. 

Statistika par cūku gripas upuru skaitu ir biedējoša – Ukrainas amatpersonu ziņojums liecina, ka salīdzinot ar pagājušo gadu, letālu slimības gadījumu skaits ir pieaudzis. Turklāt iepriekš izskanējis, ka reālais upuru skaits ir vairāk nekā 50, nevis 25.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Ukrainas veselības ministrs aicina cilvēkus necelt paniku.

Tomēr viņš norādīja, ka tas tik un tā ir nopietna, jo daudzi cilvēki ir miruši tādēļ, ka nav laikus vērsušies pēc palīdzības. Speciālisti brīdina, ka cilvēkiem ar augstu ķermeņa temperatūru ir nekavējoties jāvēršas pie ārsta un nav jāmēģina ārstēties pašiem – jo tad palīdzība var nākt par vēlu.

Lai arī reģistrēto saslimšanas gadījumu skaits vēl nav sasniedzis epidēmijas slieksni, mediķi norāda, ka saslimstība ar cūku gripu ir lielāka nekā iepriekšējos gados.

Tikmēr Ukrainas parlamenta veselības komitejas priekšsēdētāja vietniece ar sociālo tīklu starpniecību šonedēļ informēja, ka cūku gripas upuru skaits ir vairāk nekā 50.

Ukraina nav vienīgā valsts, kur konstatēts cūku gripas uzliesmojums – šonedēļ Armēnija ziņoja par 10 nāves gadījumiem, vīruss prasījis upurus arī Indijā un Pakistānā.

Cūku gripa Ukrainā ir sāpīgs temats – 2009. gadā valsts piedzīvoja vīrusa epidēmiju, kas prasīja apmēram 500 cilvēku dzīvību.

TOP komentāri

  • Ilona Vīnberga
    0 0 0

    Ilona Vīnberga

    Diivaini. Bildee vistas. Virsraksts par cuuku gripu. Viirusa upuri Pakistaanaa? Kopss kura laika ssie cuukgallu saakussi lietot? Katram gadiijumam ieskatiijos kalendaaraa, nu nav taccu 1.apriilis.
  • aija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl