Ukraina saņēmusi humanitārās palīdzības sūtījumu no Latvijas

Komentāri
Ukraina saņēmusi humanitārās palīdzības sūtījumu no Latvijas
epaselect epa04485047 A woman works at the site of her damaged home in Donetsk, Ukraine, 11 November 2014. An alleged Russian military presence on Ukrainian territory drew renewed condemnation as officials in Kiev reported an ever-growing contingent of forces from Moscow in separatist-held areas in eastern Ukraine. EPA/PHOTOMIG (FOTO: LETA)

Latvijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Eiropas Savienības (ES) Humanitārās palīdzības un civilās aizsardzības (ECHO) ģenerāldirektorātu, 11.novembrī, nogādāja Ukrainā humanitāro palīdzību – 9 elektrības ģeneratorus – no Latvijas.

Ukrainas valsts ārkārtas situāciju dienests šos ģeneratorus nogādās uz Doņeckas un Luhanskas apgabalu atbrīvotajiem rajoniem, lai nodrošinātu infrastruktūras atjaunošanu un elektroapgādes nepārtrauktību valsts un pašvaldību iestādēs – galvenokārt tajās, kurās uzturas bērni.

Ukrainas Valsts ārkārtas situāciju dienesta vadītāja vietnieks Vasils Stojeckis pateicās par sniegto tehnisko palīdzību, kas Ukrainai šajā grūtajā laikā ir ārkārtīgi svarīga.

Humanitārās palīdzības ekspertu grupa no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, Ukrainā uzturēsies līdz 13.novembrim. ES dalībvalstu eksperti palīdz Ukrainas atbildīgajiem dienestiem novērtēt tehniskās un institucionālās spējas izveidotajās pagaidu pārvietoto personu pagaidu izmitināšanas vietās, kā arī apzināt vajadzības, kas nepieciešamas, gatavojoties ziemas periodam.

25.oktobrī Latvijas Republikas Ministru kabinets lēma par humanitārās palīdzības sniegšanu Ukrainai, nosūtot 9 elektroģeneratorus par kopējo summu vairāk nekā 45 000 eiro apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl