5 komentāri
Ukraina saņem sodu 200 tūkstošu eiro apmērā par nepilnībām un skandālu Eirovīzijā
Andres Putting/EUROVISION/EBU

Ukrainai piemērots 200 tūkstošus eiro liels sods par vājo Eirovīzijas konkursa organizēšanu un skandālu ar Krievijas pārstāves Jūlijas Samoilovas neielaišanu valstī.

Ukrainas sabiedriskā raidorganizācija sola lēmumu pārsūdzēt. Eirovīzijas organizētāji norāda, ka vēl pirms dziesmu konkursa bijušas problēmas ar skatuves būvniecību, kā arī citas aizkavēšanās konkursa laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eirovīzijas ziņojumā arī norādīts, ka tikusi apdraudēta dziesmu konkursa reputācija. Vadībai arī licies nepieņemami, ka valstī netika ielaista Krievijas izraudzītā dalībniece. Ukraina neielaida Samoilovu, jo viņa pārkāpusi valsts likumus, apmeklējot Krievijas anektēto Krimu.

Skaties, kā aizritēja “Eirovīzijas” pirmais pusfināls, kurā uzstājās arī “Triana Park”, bet finālā neiekļuva

Šogad Eirovīzijā uzvarēja Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrals

TOP komentāri

  • tors
  • Madara Santa Ādamsone
    +1 +1 0

    Madara Santa Ādamsone

    Es uzskatu, ka noteikumiem pret visiem jābūt vienādiem, tāpēc prasīt soda naudu no Ukrainas nav pareizi.
  • Kaspers Kasperskijs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl