Komentāri
Ukraina plāno aizliegt pārtikas produktu importu no Krievijas
FOTO: LETA

Atbildot uz Krievijas importa ierobežojumiem, Ukraina izstrādā sarakstu ar pārtikas produktiem un citiem ražojumiem, ko plāno aizliegt ievest no Krievijas, otrdien paziņojis Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministrs Igors Švaika.

“Ekonomiskās attīstības ministrija veido sarakstu ar Krievijas precēm, kuru imports tiks aizliegts. Saraksts vēl nav pabeigts,” norādīja Švaika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar ministra teikto importa ierobežojumi stāsies spēkā tuvāko mēnešu laikā.

Kopš protestu sākuma Maidanā tirdzniecība Ukrainas un Krievijas starpā ir ievērojami sarukusi un tirdzniecības karš abu valstu starpā turpinās.

Ukrainas publiskotie dati liecina, ka lauksaimniecības produktu eksports uz Krieviju šā gada pirmajos sešos mēnešos sarucis par vairāk nekā 31%.

Šomēnes Krievija aizliedza visu konditorejas izstrādājumu importu no Ukrainas.

Jau vēstīts, ka Krievija aizliegusi importēt no Ukrainas arī daudzus citus produktus, tostarp piena produktus, augļu sulas un alu, pamatojot to ar kvalitātes jautājumu.

Krievija arī noteikusi “pilnīgu embargo” lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības (ES), ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Krievijas embargo attiecas uz liellopu gaļu, cūkgaļu, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieru, pienu un piena produktiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl