Ukraina pārtraukusi Krievijas gāzes iegādi

Komentāri
Ukraina pārtraukusi Krievijas gāzes iegādi
FOTO: SCANPIX

No šodienas pārtraukta Krievijas gāzes piegāde Ukrainai. Gazprom paziņojis, ka šāds solis sperts, jo Kijeva nav veikusi priekšapmaksu par jūliju. Savukārt Kijeva akcentē, ka gāzes pirkšana apturēta apzināti, jo cena, kādu Krievija piedāvā, ir pārāk augsta.

Ukrainas skatījumā, Krievijas prasītie teju 250 dolāri par 1000 kubikmetriem ir nepieņemama cena un akcentē, ka godīga cena būtu aptuveni 200 dolāru. Līdz jauna piedāvājuma saņemšanai Kijeva plāno gāzi piegādāt no Slovākijas.

Vienlaikus Krievijas gāzes piegāde caur Ukrainu citām Eiropas valstīm tikšot turpināta.

Gazprom tikmēr paziņojis, ka Ukrainas prasītā 30% atlaide no līguma cenas nav adekvāta tirgus situācijai un jau šobrīd piedāvātā cena ir ar atlaidi.

Pušu paziņojumi seko vakar Vīnē notikušajām nesekmīgajām sarunām, kurās bija jāvienojas par gāzes cenu trešajam gada ceturksnim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl