Ukraina: Pār robežu no Krievijas brauc apjomīgs militārās tehnikas konvojs

Komentāri
Ukraina: Pār robežu no Krievijas brauc apjomīgs militārās tehnikas konvojs
FOTO: SCANPIX

Ukrainā no Krievijas puses pār robežu braucot apjomīgs militārās tehnikas konvojs – tanki un cita veida bruņu tehnika, kas virzās uz Ukrainas valdības spēku kontrolēto Telmanovas ciematu Doņeckas apgabalā, vēsta ārvalstu mediji.

Kāds informēts avots aģentūrai AFP ar pārliecību paudis, ka šī tehnika ir no Krievijas, jo “Doņeckā vai Luganskā nevar nopirkt simts tankus” taču nav precizējis, vai militāro kolonnu pavada Krievijas karavīri. Informācija nedod arī skaidrību, vai šī bruņutehnikas vienība varētu būt tā pati, par ko Ukrainas varas iestādes šonedēļ jau izteikušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armosijivkā – pilsētā ar 20 000 iedzīvotāju, kas atrodas 25 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Pobedas, – iebraukuši pieci bruņutransportieri un smagā automašīna, norādīja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes preses pārstāvis Andrijs Lisenko.

Lisenko arī paziņoja, ka prokremliskie kaujinieki Doņeckas apgabalā sagrābuši Makrines un Ščerbakas ciemus un turpina kopā ar Krieviju uzbrukt Novoazovskai.

Krievijas karavīru bataljons izveidojis štābu Ukrainas austrumos Pobedas ciematā, 50 kilometrus uz dienvidiem no prokermlisko kaujinieku kontrolētās Doņeckas un to ir izveidojis taktiskais bataljons, trešdien paziņoja Lisenko.

Konvojā bijušas sešas raķešu palaišanas iekārtas Grad, astoņas pielāgotas kravas automašīnas Kamaz un automašīnas Ural, kā arī teju 100 tanki, raķešu palaišanas iekārtas un vēl cita tehnika.

Lasi vēl