Komentāri
Ukraina: Pār robežu no Krievijas brauc apjomīgs militārās tehnikas konvojs
FOTO: SCANPIX

Ukrainā no Krievijas puses pār robežu braucot apjomīgs militārās tehnikas konvojs – tanki un cita veida bruņu tehnika, kas virzās uz Ukrainas valdības spēku kontrolēto Telmanovas ciematu Doņeckas apgabalā, vēsta ārvalstu mediji.

Kāds informēts avots aģentūrai AFP ar pārliecību paudis, ka šī tehnika ir no Krievijas, jo “Doņeckā vai Luganskā nevar nopirkt simts tankus” taču nav precizējis, vai militāro kolonnu pavada Krievijas karavīri. Informācija nedod arī skaidrību, vai šī bruņutehnikas vienība varētu būt tā pati, par ko Ukrainas varas iestādes šonedēļ jau izteikušās.

Armosijivkā – pilsētā ar 20 000 iedzīvotāju, kas atrodas 25 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Pobedas, – iebraukuši pieci bruņutransportieri un smagā automašīna, norādīja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes preses pārstāvis Andrijs Lisenko.

Lisenko arī paziņoja, ka prokremliskie kaujinieki Doņeckas apgabalā sagrābuši Makrines un Ščerbakas ciemus un turpina kopā ar Krieviju uzbrukt Novoazovskai.

Krievijas karavīru bataljons izveidojis štābu Ukrainas austrumos Pobedas ciematā, 50 kilometrus uz dienvidiem no prokermlisko kaujinieku kontrolētās Doņeckas un to ir izveidojis taktiskais bataljons, trešdien paziņoja Lisenko.

Konvojā bijušas sešas raķešu palaišanas iekārtas Grad, astoņas pielāgotas kravas automašīnas Kamaz un automašīnas Ural, kā arī teju 100 tanki, raķešu palaišanas iekārtas un vēl cita tehnika.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl