Ukraina palielinās karavīru skaitu

Komentāri
Ukraina palielinās karavīru skaitu
FOTO: SCANPIX

Ukrainas parlaments apstiprinājis likumprojektu, kas ļauj palielināt karavīru skaitu valsts bruņotajos spēkos cīņā ar prokrieviskajiem kaujiniekiem.

Līdzšinējo 18 tūkstošu vietā, karavīru skaits tiks palielināts līdz 50 tūkstošiem. Aizsardzības ministra vietnieks Petrs Meheds norādīja, ka tad, kad karadarbība beigsies, karavīru skaitu varēs samazināt.

Tikmēr Krievijas Ārlietu ministrija šodien piedraudēja ar pamiera izjaukšanu un Donbasa konflikta eskalāciju, ja ASV sāks bruņojuma piegādes Ukrainai.

Ministrijas pārstāvis sacīja, ka ASV Kongresā šobrīd tiek izstrādāts likums par viena miljarda ASV dolāru piešķiršanu Ukrainas karaspēka apgādāšanai un mācīšanai.

Zināms, ka šajās dienās Ukrainā ierodas Itālijā dislocētie ASV bruņotie spēki, kas mācīs Ukrainas karavīrus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl