Komentāri

Krievija nosūtīju kārtējo, nu jau trešo autokolonnu uz Ukrainas austrumu apgabaliem. Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN vēsta, ka robežu šķērsojušas ap 30 automašīnas, taču šajā konvojā kopumā esot ap 200 auto. Humānās palīdzības konvojs vedot dzeramo ūdeni, pārtiku, elektroģeneratorus un medikamentus.  

Tikmēr Doņecku satricinājis pamatīgs sprādziens – uzspridzināta tās nomalē esošā ķīmiskā rūpnīca atstājot aiz sevis iespaidīgu dūmu mākoni. Tiek ziņots, ka pēc sprādziena deg ķīmisko vielu noliktavas, taču tieši kādas ķīmiskās vielas – nav zināms.  Neraugoties uz pamieru un meira sarunām, Doņeckas apgabalā aizvadītajā naktī notikušas kārtējās apšaudes. Tiek ziņots arī par bojāgājušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Separātistiem sava nauda

Ukrainas austrumu apgabalu separātisti paziņojuši, ka jau tuvākajā laikā tās kontrolētajos apgabalos tiks ieviesta sava valūta – červonci.

Internetā jau ir nopublicētas bildes ar naudas paraugiem. Uz viena červonca nominālvērtības banknotes atainots kāds Krievijas izmeklētājs Georgijs Sedovs, kurš šādu godu izpelnījies, jo dzimis Doņeckas apgabalā. Tomēr nav īsti skaidrs, kad un kā separātisti grasās ieviest savu valūtu. Tomēr, visticamāk, šai valūtai nebūs vieglas dienas un atzīšana, jo pašu separātistu rindās jau sākusies šķeltniecība, it īpaši pēc notikušajām pēdējā raunda miera sarunām Minskā – daļa separātistu lauku komandieru jau paziņojuši, ka negrasās atbalstīt noslēgtās vienošanās un izsaka neuzticību separātistu pašpasludināto republiku vadībām.

 

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl