Ukraina izsludina ārkārtas situāciju enerģētikā

Komentāri
Ukraina izsludina ārkārtas situāciju enerģētikā

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas var nozīmēt elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu. Ārkārtas stāvoklis iekļauj aicinājumu visiem iedzīvotājiem taupīt enerģiju savos uzņēmumos un mājokļos.

Šāds lēmums pieņemts valdības sēdē, reaģējot uz divu nedēļu streiku, kuru rīko ultranacionālisti, kas bloķējuši dzelzceļu starp ogļrūpniecības apgabaliem valsts austrumos un pārējo Ukrainas teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neraugoties uz bruņoto konfliktu Ukrainas austrumos, valsts ir turpinājusi pirkt specifiska tipa ogles, kas tiek ražotas tikai separātistu ieņemtajās Doņeckas un Luhanskas apgabalu teritorijās un ir nepieciešamas Ukrainas elektrostaciju darbināšanai.

Galēji labējie protestētāji paziņojuši, ka Ukrainai nevajadzētu tirgoties ar separātistu kaujiniekiem. Protestētāji uzskata, ka separātisti izmanto dzelzceļa vagonus ieroču un karavīru pārvadāšanā uz karstajiem punktiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl