Ukraina izsludina ārkārtas situāciju enerģētikā

Komentāri
Ukraina izsludina ārkārtas situāciju enerģētikā

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas var nozīmēt elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu. Ārkārtas stāvoklis iekļauj aicinājumu visiem iedzīvotājiem taupīt enerģiju savos uzņēmumos un mājokļos.

Šāds lēmums pieņemts valdības sēdē, reaģējot uz divu nedēļu streiku, kuru rīko ultranacionālisti, kas bloķējuši dzelzceļu starp ogļrūpniecības apgabaliem valsts austrumos un pārējo Ukrainas teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neraugoties uz bruņoto konfliktu Ukrainas austrumos, valsts ir turpinājusi pirkt specifiska tipa ogles, kas tiek ražotas tikai separātistu ieņemtajās Doņeckas un Luhanskas apgabalu teritorijās un ir nepieciešamas Ukrainas elektrostaciju darbināšanai.

Galēji labējie protestētāji paziņojuši, ka Ukrainai nevajadzētu tirgoties ar separātistu kaujiniekiem. Protestētāji uzskata, ka separātisti izmanto dzelzceļa vagonus ieroču un karavīru pārvadāšanā uz karstajiem punktiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl