Komentāri

Karadarbība Ukrainas austrumos nodarījusi milzu postījumus infrastruktūrai. Sabombardētas mājas un veselas pilsētas. Vieni no pēdējiem lādiņiem trāpījuši otrā pasaules kara upuru piemiņas memoriālā, vietējiem, tas ir vislielākais šoks. 

Austrumukraiņiem memoriāls bija kā svētvieta, uz kurieni pat kāzu dienā devās jaunie pāri, tagad no pieminekļa nekas vairs nav palicis. Separātists pastaigājoties pa drupām, medijiem skaidro, kāpēc memoriāls ticis iznīcināts.

”Šis ir stratēģiski nozīmīgs kalns. No šejienes var bombardēt pilsētas un ienaidnieku militāro aprīkojumu.”

Vairāk skatieties TV3 Ziņu sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl