Ukrainā iebraukusi Krievijas militārās tehnikas kolonna

Komentāri
Ukrainā iebraukusi Krievijas militārās tehnikas kolonna
Foto: EPA/LETA

Ar jaunu sparu atsākoties kaujām Luhanskā, Ukrainas austrumos, palīgā vietējiem kaujiniekiem Ukrainā iebraukusi Krievijas militārās tehnikas kolonna, paziņojis grupas ”Informatīvā pretošanās” koordinators Dmitrijs Timčuks.

Militārās tehnikas kolonnā ir līdz 40 smagās bruņutehnikas vienībām, un tā iebruka Luhanskā šonakt, D. Timčuks paziņojis sociālajā tīklā “Facebook”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas, kā kolonna spējusi izlauzties cauri Ukrainas pretterorisma operācijas spēku aplenkuma līnijai, neesot zināms.

Tikmēr Krievijas humānās palīdzības autokolonna, kas vairākas dienas stāv Ukrainas pierobežā, tuvāko stundu laikā saņems atļauju šķērsot robežu, paziņojis Krievijas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins.

Portāls SKATIES jau vēstīja, ka otrdienas vakarā Ukrainas austrumu daļas pilsētā Luhanskā notika sīvas kaujas starp Ukrainas pretterorisma spēkiem un promaskaviskajiem separātistiem. Pēdējās dienās separātisti ir zaudējuši kontroli vairākās mazās pilsētiņās Luhanskas un Doņeckas reģionos.

Luhanskā palikušajiem civiliedzīvotājiem trūkst ūdens, ēdiena, kā arī ir traucēta elektrības padeve.

Ukrainas armija mainījusi pretterorisma operācijas taktiku valsts austrumos, un tagad tās galvenais uzdevums ir atgriezt teroristus no robežas, liedzot viņiem saņemt palīdzību no Krievijas, kā arī sadalīt kaujinieku bandu kontrolēto teritoriju atsevišķos sektoros, ziņoja Ukrainas militāristu pārstāvji šīs nedēļas sākumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl