Komentāri
Ukrainā cilvēkos ietriekusies automašīna; ir vairāki bojāgājušie
Ilustratīvs foto. (Foto: Sputnik.)

Ukrainas pilsētā Harkovā trešdienas vakarā cilvēku pūlī ietriekusies automašīna. Zināms, ka ir vairāki bojāgājušie, vēsta “Lenta.ru”.

Kā liecina sākotnējā informācija, auto, kuru vadījusi 1997. gadā dzimusi meitene, ietriecās cilvēkos, kamēr viņi ielas malā gaidījuši iedegamies zaļo luksofora gaismu. Tiek ziņots, ka nogalināti pieci cilvēki, bet vēl seši nogādāti mediķu aprūpē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauniete ir aizturēta turpat notikuma vietā, un policija ir uzsākusi izmeklēšanu. Ukrainas Iekšlietu ministrija pavēstījusi, ka “Lexus” markas auto piederējis meitenes tēvam.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl