Ugunsgrēkā Dienvidkorejā dzīvību zaudējuši 7 cilvēki

Komentāri
Ugunsgrēkā Dienvidkorejā dzīvību zaudējuši 7 cilvēki
Foto: Freeimages.com

Traģisks ugunsgrēks izcēlies autoostā Dienvidkorejā. Dzīvību zaudējuši vismaz septiņi, bet smagi cietuši vēl vairāki desmiti cilvēku, no kuriem divi atrodas kritiskā stāvoklī.

Traģiskais Ugunsgrēks izcēlies netālu no galvaspilsētas Seulas. Pagaidām, gan oficiāli cēloņi netiek atklāti, taču eksperti pieļauj, ka ugunsgrēks izcēlies pagrabā, laikā, kad tur notika metināšanas darbi.

Aculiecinieki stāsta, ka neesot dzirdējuši nevienu trauksmes signālu, kas aicinātu evakuēties.

Policija turpina izmeklēšanu. Netiek izslēgts, ka autoostas būvniecības laikā pārkāpti ugunsdrošības noteikumi.

Šis negadījums noticis neilgi pēc tam, kad valstī tika izsludinātas sēras saistībā ar pasažieru kuģa traģēdiju, kurā dzīvību zaudēja vai pazuda bez vēsts vairāk nekā 300 cilvēku. Kā vēsta BBC, Dienvidkorejas prezidente Parka Geunhje saistībā ar traģēdiju iepriekš solījusi valstī uzlabot drošības standartus.

Maija sākumā Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā sadūrās divi metro vagoni. Negadījumā cieta vairāki desmiti cilvēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl