Ugunsgrēka dēļ slēgta Romas lidosta

0 Komentāru
Ugunsgrēka dēļ slēgta Romas lidosta
FOTO: SCANPIX

Ugunsgrēka dēļ, kas naktī izraisījies Romas lidostas galvenajā starptautisko lidojumu terminālī, lidosta ceturtdien slēgta un visi paredzētie lidojumi tika atcelti līdz plkst.14 pēc vietējā laika (plkst.15 pēc Latvijas laika), pavēstīja amatpersonas.

Domājams, ka ugunsgrēka iemesls bijis īssavienojums. Policija izslēgusi versiju, ka ugunsgrēks būtu izcēlies ļaunprātīgas rīcības dēļ. Ugunsgrēks sācies elektroinstalācijās bārā lidostas trešajā terminālī.

Nav ziņu, ka ugunsgrēkā, kas izraisījies ap plkst.5 pēc vietējā laika (plkst.6 pēc Latvijas laika), būtu bojāgājušie. Trīs lidostas darbiniekiem sniegta medicīniskā palīdzība, jo viņi saelpojušies dūmus.

Uguns iznīcinājusi termināļa iepirkšanās zonu. “Daļa aiz drošības vārtiem, kur ir veikali, ir pilnībā iznīcināta, bet pārējais ir lietojams,” sacīja pilsētas lidostu apsaimniekotāja Aeroporti di Roma vadītājs Lorenzo Lo Presti.

Tikmēr tūkstošiem sadusmotu pasažieru ceturtdienas rītā pārpludināja Romas galveno dzelzceļa staciju, kad, tur ieradušies, viņi atklāja, ka uz 30 kilometrus attālo lidostu visi vilcieni ir atcelti.

Ekspresvilciena satiksme tika atjaunota pirms pusdienlaika, bet pirmās lidmašīnas pacēlās pēc plkst.12 pēc vietējā laika (plkst.13 pēc Latvijas laika).

Satiksmi pilnībā atjaunot bija plānots ap plkst.14 pēc vietējā laika (plkst.15 pēc Latvijas laika). Tomēr vairākas aviosabiedrības arī vēlākos lidojumus atcēlušas.

0 Komentāru