“Uber” vadītājs pametis Trampa padomnieka amatu

Komentāri
“Uber” vadītājs pametis Trampa padomnieka amatu

Populārās kopbraukšanas aplikācijas “Uber” vadītājs Treviss Kalaniks pametis ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieka ekonomikas jautājumos vietu.

Treviss Kalaniks iepriekš darbojies kā Trampa padomdevējs ekonomikas, finanšu un biznesa lietās, taču pēc lielas kritikas saņemšanas no “Uber” lietotājiem, viņš savu amatu izvēlējies atstāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negācijas seko pēc Trampa pavēles krasi ierobežot migrāciju no musulmaņu apdzīvotām valstīm – pēc tās “Uber” lietotāji atteikušies izmantot pakalpojumu, kuru radījis pašreizējās Baltā nama administrācijas atbalstītājs.

“Uber” darbinieku asociācija norāda, ka tieši braucēji imigranti ļāvuši lietotnei attīstīties un gūt neizmērojamu popularitāti, radot alternatīvu braucienam ar taksometru.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl