TV3 ziņas piedāvā dokumentālo filmu PIRMĀ PERSONA. DONALDS TRAMPS

8 komentāri
TV3 ziņas piedāvā dokumentālo filmu PIRMĀ PERSONA. DONALDS TRAMPS
Foto: ekrānšāviņš

Kad Donalds Tramps pirms pusotra gada pieteica savu kandidatūru uz prezidenta amatu, viņš kļuva par apsmieklu un reizē – interesantu sarunu tematu. Nekas, ko viņš teica vai darīja, neatgādināja politiķi. Vēl vairāk, viņš, šķita, kā par spīti rīkojās tā, lai savas izredzes norakstītu. Tomēr tieši viņš kļūs par 45. ASV prezidentu! TV3 ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica nupat atgriezusies no ASV un kopā ar operatoru Rolandu Polīti sagatavojusi dokumentālo stāstu Pirmā persona. Donalds Tramps.

Kas ir šis fenomens ar visai smieklīgu frizūru, savādu ādas krāsu, izteikumiem, kas aizvaino veselas cilvēku grupas, rases un dzimumus? Cilvēks, kurš kļuvis par bagātāko un vecāko prezidentu Savienoto Valstu vēsturē?

Uz šiem jautājumiem cenšas atbildēt Kristīnes veidotā dokumentālā filma. Vašingtonā viņa tikusies ar daudziem interesantiem cilvēkiem, tostarp Viju Udenans. Viņa ir Amerikas latviete, kura 16 gadus nostrādājusi Baltajā namā kā telekanāla ABC producente. Pavadījusi prezidentus ārvalstu vizītēs un palīdzējusi medijiem tās atspoguļot. Tostarp strādājusi visu Bila Klintona prezidentūras laiku, kad iepazina arī Hilariju. Trampa ievēlēšana viņu šausmina.

Vija Udenans, bijusī ABC producente Baltajā namā:
Es nezinu, kā raksturot cilvēku, kas ir tik ļauns un nejauks. Es nevaru iedomāties, ka Tramps ir mūsu prezidents. Vai man ir kauns par viņu? Drīzāk esmu nobijusies…

Dokumentālā filma: PIRMĀ PERSONA. DONALDS TRAMPS

TOP komentāri

 • Drudzs
  +10 +10 0

  Drudzs

  Kā varbūt vienreiz pateikt taisnību un nedziedāt līdzi visām arzemju mediju drazām. Trumps vinnēja, jo ir pret korupciju, kuru Klintone tiešā veidā atbalsta. Trumps varbūt kā cilvēks nav pats labākais, tas jaatzīst, bet viņš ir par taisnību, to nevar noliegt! Ja maz zināt, kāpēc Klintone ir apsūdzēta vairākas reizes? Kas jums tiešām pašiem galva nav uz pleciem, sākat tak beidzot domāt ar savu galvu! Ak kungs, tāpēc Latvija ir šāda dziļā bedrē, jo paši neko nevar pateikt!
 • Lana
  +4 +4 0

  Lana

  Traki - tik vienpusējs un sekls gabals! Vai tiešām Latvijā vairs nav profesionālu žurnālistu? Neaizstāvu Trampu, bet uzskatu, ka žurnālists nevar tik ļoti nostāties kādas personas pusē - te uzreiz skaidrs, ka filmas autore pielūdz Klintoni.
 • Smash it
  +4 +4 0

  Smash it

  Nekā personīga atkal savā elementā. Filma ar bumbu vienos vārtos. Cik neprofesionāli. Neesmu ne vienas puses atbalstītājs, bet baudījums būtu, ja žurnālisti parādītu interesantu, objektīvu un vispusīgu skatījumu un detaļas. Varēja nemaz nebraukt uz ASV.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl